Pożyczka bez prowizji, czy to w ogóle jest możliwe? Okazuje się, że tak – i to jaka pożyczka! 14 lutego w hotelu Ibis Styles odbyła się już 4 Gala Loan Awards Magazine 2018. Organizatorem gal jest Pan Rafał Tomkowicz, dzięki któremu z tegorocznej edycji środki z licytacji zostały przekazane Fundacji Bezpieczna Przystań na budowę pierwszego, stacjonarnego hospicjum dla nieuleczalnie chorych dzieci.

Wielkie serca instytucji pożyczkowych, które nie tylko udzielają pomocy finansowej swoim klientom, ale także  wspierają nieuleczalnie chore dzieci.

Coroczne Gale mają za zadanie wyłonić najlepsze produkty i usługi, które zostały opracowane i wdrożone na rynku pożyczek pozabankowych oraz szeroko rozumianym rynku Fitech. To święto nie tylko najlepszych rozwiązań technologicznych, sprzedażowych czy windykacyjnych, ale również nieodłącznym elementem tych wydarzeń jest wątek charytatywny. W tym roku dzięki wielkiej uprzejmości organizatorów środki z licytacji zostały przekazane na budowę stacjonarnego hospicjum, którego nasza fundacja po zgromadzeniu odpowiednich środków rozpocznie realizację. Zaangażowanie uczestników Gali było tak ogromne, że wspólnymi siłami, z licytacji wszystkich przedmiotów, udało się pozyskać aż 68 500 zł.  Chcemy się pochwalić, że koszulka z podpisem naszego najlepszego piłkarza Roberta Lewandowskiego została wylicytowana za 13 000 zł. Kolejna niesamowita kwota, bo 3000 zł, została pozyskana za sprawą przekazania numeru startowego 88 na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton  przez organizatorów biegu. To jest najdroższy pakiet, jaki udało się sprzedać na bieg w historii tych zawodów. Wierzymy, że ten numer będzie szczęśliwym numerem dla biegacza, który zdecydował się go nabyć za tak wielką pomoc dla naszej fundacji. Łącznie zostało zlicytowanych 19 przedmiotów w tym m.in. : buty Marcina Gortata wraz z certyfikatem autentyczności, voucher na lekcję tańca z Anną Głogowską, VIP GOLD zaproszenie na mecz Polska – Łotwa, który odbędzie się 24 marca w Warszawie czy obrazy przygotowane przez naszych podopiecznych. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się do udzielenia tak ogromnego wsparcia i pomocy. Wierzymy, że z pomocą właśnie takich osób i firm uda nam się zrealizować marzenie o leczeniu naszych podopiecznych w godnych warunkach. Każdy z nas może dołożyć od siebie małą cegiełkę w postaci przekazania swojego 1 % na ten cel. Buduj z nami hospicjum. Przekaż 1 % wpisując w zeznaniu podatkowym nasz nr KRS: 0000267078. Za każde wsparcie bardzo dziękujemy.