lek. Barbara Mierzwińska
lek. Barbara Mierzwińska
Kierownik Hospicjum. Pediatra z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi własną praktykę lekarską. Basia przygarnęła nas do swojej przychodni w Wiązowie, gdzie udostępniła nam pomieszczenie na prowadzenie Hospicjum. Od wielu lat blisko pacjenta, tego małego i tego dużego. Jak o niej mówią „Kobieta z sercem na dłoni”.
Agnieszka Serafin
Agnieszka Serafin
Pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem. Dobra dusza tego miejsca. Wkłada całe swoje serce w pomoc drugiemu człowiekowi. Zawsze pomocna, jednym słowem niezastąpiona.
Agnieszka Mierzwińska
Agnieszka Mierzwińska
Psycholog
Małgorzata Romanowska
Małgorzata Romanowska
Pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem. Przemiła, dobra, ciepła. Zawsze pomoże, wysłucha.
Agnieszka Wereszczyńska
Fizjoterapeutka. To niezwykle doświadczona rehabilitantka, która uwielbia swoją pracę. Zaangażowana w swoją pracę całym sercem.
O. Andrzej Smołka
O. Andrzej Smołka
opiekun duchowy Hospicjum, charyzmatyk, przez 25 lat był misjonarzem w Demokratycznej Republice Konga. Wspaniały człowiek, który swoje życie oddał Panu Jezusowi. Dostąpiliśmy przyjemności by wsparł naszą działalność swoją osobą, by pomagał modlitwą i dobrym słowem dzieciom i ich całej rodzinie.
Elżbieta Skamra
Elżbieta Skamra
Pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem. Pielęgniarka z pasją, angażująca się w opiekę całym sercem.
Magdalena Zmysłowska
Fizjoterapeutka. Zawsze z uśmiechem od ucha do ucha. To nasz chodzący wulkan energii.
Krzysztof Chruściński
Fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Dzieciaki Go uwielbiają, a co najważniejsze jego praca z nimi przynosi wspaniałe efekty.